Dijital Medya Pazarlama

Aklımızda Deli Sorular Var !

Bir yada birden fazla hizmet veya ürünleriniz var. Bu hizmet veya ürünleri satmak istiyorsunuz, peki müşteriniz bunları almak istiyor mu?? Ya da Neden Almalı?? Veya Neden Sizden Almalı??

Dijital Medya Pazarlama
Dijital Medya Pazarlama Nedir?

Aklımızda Deli Sorular Var!

 • Hedef Kitle Analizi Yaptınız mı ?
 • Google Ads , Facebook ve İnstagram Reklamları yapıyor musunuz ?
 • Müşterilerin size nasıl ulaşmasınız düşünüyorsunuz - pazarlama kanallarınız nelerdir ?
 • Web sayfanızda bu reklamları ve dönüşümlerini takip edebileceğiniz dönüşüm kodları yüklü mü??
 • Web sayfanızı ziyaret eden kişilere daha sonra sosyal medya üzerinden yeniden ulaşabiliyor musunuz ?
 • Hedef kitlelerinize ilgi alanlarına göre reklam yapıyor musunuz ? Yoksa Tüm kitleye aynı reklamı mı gösteriyorsunuz ??
 • ''Kullanıcı deneyimi'' tespiti yaptınız mı ?
 • Web sayfa ziyaretçilerinizi takip ediyor musunuz ? Bu kişiler sayfanızda nasıl hareket ediyor , deneyimlediniz mi ?
 • Web sayfanızda en çok ziyaret edilen sayfa yada ürün hangisidir ? Kullanıcılar hangi sayfalarınızı ne kadar ziyaret ediyorlar , ne kadar zaman geçiriyorlar ?
 • Web Sayfanız SEO uyumlu mu ??
 • Ziyaretçileriniz web sayfanızdan ayrıldıktan sonra diğer ziyaret ettikleri sayfalarda onlara kendinizi hatırlatmak ister misiniz ??
 • Reklam Kalite puanınızı yüksek tutarak Sosyal medya Reklamlarınızda daha az bütçe harcayacağınızı biliyor musunuz ?
 • Reklam Kalite Puanınız nasıl Yükselecek ? Biliyor musunuz ?

Daha neler neler? Merak ediyorsanız size özel çözümlerimizi anlatmak için biz heyecan duyuyoruz.

Google Seo Optimizasyonu (Google da ilk sayfada çıkmak)

Bir web sitesinin veya bir sayfanın bir arama motorunun ücretsiz sonuçlarında görünülürlük performasını “doğal”, “organik” veya “kazanılmış” sonuçlarıyla adlandırılır. 

Google, arama yapan kullanıcılarına en iyi ve en ilgili sonucu en hızlı şekilde sunmak ister. Bu yüzden yapılan arama motoru sorgularında en ilgili sonucu en hızlı şekilde web sayfasında yayınlayan - referanslı sonuçları indeksler. 

Siz de web sayfanızı google arama motorunda ön sıralara taşımak istiyorsanız , web sayfanızı tasarımsal ve içeriksel olarak geliştirmeniz gerekmektedir. 

Fxy Bilgi Teknolojileri ve Dijital Pazarlama olarak biz de, Google gibi düşünerek size bu konu da nasıl yardımcı olabilirizi sunuyoruz.

Anahtar Kelime Analizi ve Araştırma

Web sitesi ve anahtar kelime analizlerinden sonra isteklerinize yönelik bir planlama yapılır. Rakiplerinizin ve sektör araştırması yapıldıktan sonra çalışmalara başlanır.

Dilerseniz İstanbul Ankara İzmir Sakarya Kocaeli ve Birçok ildeki müşteri referanslarımızı size sunabiliriz.

Sakarya Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi B-Blok 112 Sakarya Serdivan adresindeyiz.

Tüm hizmetler

Dijital Medya Pazarlama
Dijital Medya Pazarlama

Bir yada birden fazla hizmet veya ürünleriniz var. Bu hizmet veya ürünleri satmak istiyorsunuz, peki müşteriniz bunları almak istiyor mu?? Ya da Neden Almalı?? Veya Neden Sizden Almalı??

DETAYLI BİLGİ
Google Seo Optimizasyonu
Google Seo Optimizasyonu

Google de ilk sayfa sonuçları arsında çıkmak istiyorsanız eğer, bu sonuçlar arasında sıralanmanın çeşitli kriterleri vardır.

DETAYLI BİLGİ
Web Tasarım
Web Tasarım

Sakarya'da Web tasarımı yapan bir tasarım ve dijital medya pazarlama firması arıyorsanız eğer, Fxy Bilgi Teknolojileri ve Dijital Pazarlama, yurt içi ve yurt dışı referanslarıyla size en iyi web tasarımı hizmetini vermeye hazırdır.

DETAYLI BİLGİ
Yazılım - Programlama
Yazılım - Programlama

Hazırlanan yazılımlarımız bir çok firmanın iş akışını rahatlatmış ve akışların daha verimli hale gelmesinde büyük pay sahibi olmuştur.

DETAYLI BİLGİ
E-Ticaret Sistemleri
E-Ticaret Sistemleri

Hedeflerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun, iş hacminizi büyütecek E-Ticaret çözümleri sunuyoruz. İhtiyacınız olan özellik ve geliştirmelere sahip, güvenli ve özel tasarımlı E-Ticaret sitesine sahip olacaksınız.

DETAYLI BİLGİ
Baskı Hizmetleri
Baskı Hizmetleri

Fxy katalog tasarımı, broşür gibi baskılı işlerin sadece belli gramajlardan ve farklı sayıda sayfalardan oluşan kağıttan ibaret olmadığının bilincindeyiz. Katalog tasarımında kağıt kalitesi, baskı kalitesi gibi somut unsurların yanında tasarım çizgisinde büyük önem taşıdığının bilincinde olan kobilere katalog tasarımlar hazırlamaktayız.

DETAYLI BİLGİ