5 Adet En İyi Instagram Yönetim Uygulamaları

5 Adet En İyi Instagram Yönetim Uygulamaları

Instagram'da 15.000+ takipçisi olan hesapların %39'u influencer'lara ait. Bu etkileyiciler, 112,5 milyon kullanıcının dikkatini çekmek için yarışıyor . Etkileyenler arasındaki rekabetin sert olduğunu söylemeye gerek yok. 

Bu aşırı kalabalık alanda öne çıkmak için yüksek kaliteli içerik yayınlamanız gerekir. Sadece bu değil, aynı zamanda gönderilerinizin performansını 7/24 izlemeniz gerekir. Bu nedenle dinamik influencerlar, mobil cihazlarına Instagram yönetim uygulamaları yükler.

Instagram yönetim uygulamaları, etkileyicilere yardımcı olur:

·       Hareket halindeyken görüntüleri ve videoları tasarlayın ve düzenleyin

·       Çarpıcı kolajlar ve grafikler oluşturun

·       Hesap sağlığını izleyin

·       Kullanıcı etkileşimi için her gönderiyi izleyin

Piyasada Instagram yönetim uygulamaları sıkıntısı yok. Aslında, seçimler sizi bunaltmak için yeterli olabilir. Bu nedenle, Instagram pazarlama stratejiniz için olmazsa olmaz 12 harika Instagram yönetim uygulamasını belirledik ve inceledik . Onları kontrol et.

 

 

1.  Iconosquare

Platform : iOS, Android, web

Amaç : Analitik

Fiyat : 29$/ay

Hedef kitlenizin nabzını kontrol etmek için parmaklarınızın ucunda veriye dayalı analizlere sahip olmanız gerekir. Iconosquare, birden fazla sosyal hesap hakkında ayrıntılı raporlar sağlayan güçlü bir uygulamadır. Hatta bazı seçili planlarda tanıtılan gönderilerinizi bile takip edebilirsiniz.

Kontrol paneli tamamen özelleştirilebilir ve okunması kolaydır. Uygulama, konum belirleme ve etiketleme kullanarak gönderiler yayınlamanıza olanak tanır. Gönderileriniz, en iyi zamanlarda yayınlandıkları için maksimum görünürlük elde eder.

Rekabete nasıl hazırlandığınızı öğrenin. Iconoquare, sektör karşılaştırmalarını ölçer ve bunları katılımınız, erişiminiz ve topluluk büyümenizle karşılaştırır. Aylık 29 ABD Doları karşılığında Pro planlarıyla başlayabileceğiniz 14 günlük ücretsiz, tam özellikli bir deneme sürümü alırsınız.

 

 

2. Snapseed

Platform : Android, iOS, macOS

Amaç : Fotoğraf düzenleme

Fiyat : Ücretsiz

Snapseed, Google veya Apple uygulama mağazalarından ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Güçlü uygulama yalnızca 22 MB depolama alanı tüketir ve 40'tan fazla dilde gelir.

Uygulama, renkleri ve çözünürlüğü bozmadan fotoğraflarınızı kaydeder. Kontrast, kırpma ve döndürme gibi özelliklere sahiptir. Görüntülere açıklama ekleyebilir ve vinyet ekleyebilirsiniz. Eski fotoğrafları rötuşlamak için Fırça, Mercek ve Beyaz Dengesi özelliklerini kullanabilirsiniz.

Moda blogcuları, Glamour Glow özelliğine bayılacak. Face Enhance özelliği, yüzdeki kusurları azaltır. Favori efektlerinizi kaydedebilir ve anında yeni görüntülere uygulayabilirsiniz.

 

 

3. VSCO

Platform : iOS, Android

Amaç : Fotoğraf/video düzenleme

Fiyat : Ücretsiz ve Üyelik 

Instagram filtreleri geçti. Takipçilerinizin seveceği çarpıcı görüntüler oluşturmak için profesyonel düzeyde araçlara ihtiyacınız var. VSCO, tam özellikli ücretsiz sürümü ile Instagram için saygın bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. 

VSCO'nun ücretsiz sürümü, kontrast, gren ve doygunluğu modüle etmek için 10'dan fazla orijinal ön ayar ve standart düzenleme aracıyla birlikte gelir. Ayrıca diğer içerik oluşturucularla bağlantı kurabilir ve onların değerli girdilerinden bir şeyler öğrenebilirsiniz.

HSL ve kenarlıklar ve video düzenleme gibi gelişmiş özelliklere ihtiyacınız varsa, yıllık 19,99 ABD Doları tutarındaki VSCO üyeliğini tercih edebilirsiniz. Bu fiyata, eski görünümü yeniden yaratmak için 200'den fazla ön ayar ve film öykünme ön ayarı elde edersiniz.

 

 

4. Life Lapse

Platform : iOS, Android

Amaç : Video düzenleme

Fiyat : Ücretsiz

Daha uzun süreli Boomerang tipi videolar oluşturmak istiyorsanız, indirmeniz gereken uygulama Life Lapse'dir. Tek bir arayüzden videoları içe aktarabilir veya çekebilir, efektler ekleyebilir ve Instagram'da yayınlayabilir veya daha sonrası için sıraya koyabilirsiniz. Pastanın üzerine krema, uygulamanın tamamen ücretsiz olmasıdır.

Bir video görünümü ve hissi vermek için uçtan uca düzenlenmiş bir dizi resimden oluşan stop videoları oluşturabilirsiniz. Uygulama, resimlere efektler eklemenize, video hızını ayarlamanıza ve hatta galerilerinden telifsiz müzik klipleri eklemenize olanak tanır. 

Life Lapse'ın çalıştırılması gülünç derecede basittir. Görüntü bindirme teknolojisi, anında durdurma videoları oluşturur. Resimleri manuel olarak düzenlemek için saatler harcamanıza veya maliyetli video düzenleme yazılımlarına yatırım yapmanıza gerek kalmayacak. 

 

InShot

Platform : iOS, Android

Amaç : Video düzenleme

Fiyat : Ücretsiz

InShot, dikkat çekici özellikleri ve kullanıcı dostu arayüzü sayesinde diğer ücretsiz video düzenleyicilere göre bir avantaja sahiptir. GLITCH video efekti, 2019'da #googleplaybestof ödüllerine aday gösterildi .

Videoları kırpmanıza, birleştirmenize ve eklemenize olanak tanır. Vlog'larınıza seslendirme ekleyebilir veya kitaplıklarından ücretsiz klipler seçebilirsiniz. Videolara eklenebilecek zengin bir animasyonlu çıkartma serisi elde edersiniz. Video içeriğinize eşlik etmesi için metin parçacıklarına altyazı ekleyebilir ve bunları senkronize edebilirsiniz.