Web Sitesi Tasarımı

Web Sitesi Kurma

Her firmanın bir web sitesi kurma zorunluluğu daha önce çıkartılan ticari kanun ile zorunlu hale getirilmişti. Süreç ilerledikçe web sitesi kurma gücünü keşif eden firmalar, internet sitesi tasarımı iyilleştirmelerine öncelik vererek, mobil uyumlu web siteleri sistemlerine geciş yapmaya başladılar. Google SEO uyumlu web sitelerinin revaçta olduğu günümüzde, iyi bir web sitesi tasarımı yaptırmak istiyorsanız eğer Fxy Bilgi Teknolojileri ve Dijital Pazarlama gibi profesyonel firmalarla çalışmak işinizi geliştirmek için faydalı olacaktır.

Web tasarımı yapan bir tasarım ve dijital medya pazarlama firması arıyorsanız eğer, Fxy Bilgi Teknolojileri ve Dijital Pazarlama, yurt içi ve yurt dışı referanslarıyla size en iyi web tasarımı hizmetini vermeye hazırdır.İyi bir web sitesine sahip olmanın bilincine sahip özgün web sitesi tasarımı yaptırmak isteyen firmalar tarafından tercih edilen FXY birçok kurumsal web tasarımı ve e-ticaret sitesi gibi özel web sitesi tasarımlarına imza atmıştır.

Kullanıcı panelli web siteleri tasarımı ile kendi internet sayfalarınızda güncellemeler yapmak artık çok kolaydır. Akıllı cep telefonları ve tablet bilgisayar uyumlu tasarımlar ile müşterilerinize ürün ve hizmetlerinizi sunmak artık çok kolay.

web sitesi kurulumu

Web Sitesi Nasıl Kurulur?

Basit bir web sitesi kurma eğitimi alarak kendi internet sitenizi kurabilirsiniz. İnternette dolaşırken artık hazır web sitesi kurma araçlarına denk gelebilir ve ihtiyacınız olan internet sitesini yayına verebilirsiniz. Fakat bu işler ''ama''lar ve ''fakat''larla dolu bir işe dönüşecektir. Bir web sitesi kurulumu yapılırken google mühendislerinin yayınladığı makalelerden takip edilen 200'ün üzerinde krtiter bulunmaktadır. Bu kriterlere dikkat edilmeden yapılacak web sitesi google arama motoru tarafından dikkate alınmayacak ve google arama motoru sonuçlarında sıralanmayacaktır. 

Web sitesi tasarımı hizmeti verirken, firmanızı ve yaptığı işleri öncelikle tanıyıp, isteklerinizi anladıktan sonra, sektörünüzdeki firmaları analiz yapıyor ve müşteri kitlenizi hedef alan çalışmalar yapıyoruz.

  • Hedef Kitle Analizi
  • Rakip Analizi
  • Mevcut Firmanızın Analizi
  • Hedef Kitle Segmantasyonu
  • Raporlama

Google'de İlk Sayfada Çıkmak Çok Kolay !

Google Seo

Google Arama Sonuçlarında ilk sıralarda yer almak ister misiniz ?? O halde google search optimization son trenflerine uygun, cep telefonu ve tablet bilgisayar uyumlu (Mobil uyumlu web siteleri) bir tasarıma sahip olmak için size yardımcı olabilriz.

Google'de ilk sayfada çıkmak için ne yapılmalı? sorusuna, google arama motorunun dikkate aldığı 200 farklı sinyalden bahsederek yanıt verebiliriz. Detaylar için lütfen bizimle iletişime geçiniz...

Dijital Medya Pazarında mevcut olan pazarlama taktiklerini yakından takip ediyoruz ve bunları firmanız için uyarlıyoruz.

İyi bir web sayfası tasarımı ile müşterilerinize yaptığınız işi ve ürünlerinizi daha iyi anlatabilir, İyi bir web sitesi tasarımı ve içerik ile google da ön sıralarda rahatlıkla yer alabilirsiniz.

Web Sitesi Fiyatları

Web Sitesi Fiyatları

Web sitesi fiyatları 1200 TL - 7500 TL arasında değişen fiyatlarla anasafa- kurumsal-hizmetlerimiz-referanslarımız-iletişim sayfalarından oluşan bölümlerle oluşturulmak kaydıyla sahip olabilirsiniz. 

Web sayfası kurulumu yapılırken dinamik dediğimiz kullanıcı panelli bir web sayfasına sahip olursanız eğer maaliyetler 3000 TL üzerinde olacaktır. Kullanılan programlama dili ve yazılım maaliyetleri web sitesi fiyatları üzerinde etkisi olan etmenlerdir.