Blog

en son haberlerimizle kendinizi geliştirin
isyerine.com ile Online Ofis ve Kırtasiye Ürünleri
28 15.05.2020
isyerine.com ile Online Ofis ve Kırtasiye Ürünleri

Ofis Kırtasiye ve Tüm İhtiyaç Ürünleri Bir Yerde

MLS Kurumsal firması Sakarya'da ofis vekırtasiye ürünleri üzerine faaliyet gösteren , firmaların kurumsal ürün tedariğini gerçekleştirirken aynı zamanda da Ev tipi kırtasiye ihtiyaçlarınızı da kurduğu online alış veriş sitesi ile adresinize teslim getiriyor.

Günümüzde eticaret sayfaları üzerinden alış-veriş alışkanlıkları hız kazanmışken, Covid-19 sürecinde kapalı kalan avm ve işyerlerinden ihtiyaçlarını karşılamakta zorlananlar için kolaylık sağlayan MLS Kurumsal firması kurduğu www.isyerine.com online alış veriş sitesi ile bu süreci kolaylaştırarak ürünlerinizi kapı teslim şekilde ayağınıza kadar getiriyor.

Ofis Kırtasiye, Kağıt Ürünleri, Kartuş Toner , Temizlik Sağlık, Gıda Mutfak , Teknoloji Ürünleri, Mobilya Hırdavat, Matbaa ve Baskı ürünleri kategorisinde 10 bin çeşit ürünü avantajlı fiyatlarla müşterilerine sunan MLS KURUMSAL firması markası isyerine.com Covid-19 sürecinde hijyenik teslimat için tüm tedbirlerini alarak tedarik ettiği ürünleri , gene hijyenik koşullarda müşterilerine kapı teslim ediyor.

Marka ismi olarak isyerine.com olarak öne çıkan proje, sadece ofis ve işyeri ihtiyaçlarını değil, aynı zamanda evde lazım olan kırtasiye ürünlerinin de satışlarını gerçekleştirirken internetten sipariş verenlere adreslerine teslim gönderiyor. 

Okul kırtasiye ürünleri reyonunun zengin çeşitlere sahip olduğunu ve fiyatlarının da ekonomik olduğunu belirten MLS KURUMSAL firması yetkilileri , en çok önem verdikleri unsurun ''müşteri memnuniyeti'' olduğu üzerinde duruyorlar.

Sizde aşağıdaki linklerden MLS Kurumsal firmasına ve online satış portalına ulaşabilirsiniz.

MLS Kurumsal

www.mlskurumsal.com

 

Ofis Kırtasiye Online Satış Sitesi

www.isyerine.com

SON YAZILAR
Yerel SEO Nedir ve Nasıl Yapılır?

MLS Kurumsal Online Satış Projesi isyerine.com Yay

Sakarya Web Sitesi Tasarımı Ve Seo Danışmanlığı Hizmetleri

MLS Kurumsal Online Satış Projesi isyerine.com Yay

En iyi eticaret sitesi hangisi ?

MLS Kurumsal Online Satış Projesi isyerine.com Yay