Blog

en son haberlerimizle kendinizi geliştirin
Zebra Pilot Kalem Mürekkep Akıtır mı?
28
Zebra Pilot Kalem Mürekkep Akıtır mı?

Pilot kalemler genelleyeci bir isim olsa da aynı sana yağ, skoç sünger gibi , Pilot kalemdeki pilot kelimesi kendi başına bir markadır. Japon markası olan pilot kalem Tokyo da üretilen bir pilot kalem markasıdır. Genelleme yapıldığı için ve kalem de kaliteli olduğundan piyasaya damgasını vurmuş ve kalitesinden dolayı dünya markası haline gelmiştir.

Pilot Kalem Lekeleri

Pilot kalem kullananların en çok karşılaştığı sorunlardan birisi pilot kalem mürekkep akıntısıdır. Özellikler öğrencilik yıllarında pilot kalemleri yakamıza asardık ve o şekilde dolaşırdık. Tabi bu arada pilot kalemin mürekkep lekesi akar, gömleğin yakasını kullanılmaz hale getirirdi. Hal böyle olunca mürekkep lekesini çıkarmaya çalışırdık.

 

 

Pilot Kalem Lekesi Nasıl Çıkar ?

Marketlerde temizlik reyonlarında çeşitli leke çıkarıcılar satılmaktadır. Fakkat bunlarda yapısında kimyasal madde bulundurduğundan kumaşınıza zarar verecektir. Kumaşınıza en az zararı vererek pilot kalem lekesini çıkarmak için alkol oranı yüksek olan ''kolonya'' kullanabilirsiniz. İçeriğindeki alkol , mürekkebi çözeceğinden , lekenin çıkmasına yardımcı olacaktır. Mürekkep lekesi henüz taz iken uygulama yaparsanız problemi hemen çözebilirsiniz. 

Pilot kalem mürekkep akıntısını toptan çözmek için , mürekkep akıtmayan kaliteli pilot kalem çeşitlerinden birisi olan Zebra pilot kalem çeşitlerini kullanabilirsiniz. Zebra kalem çeşitleri ve fiyatlarını aşağıdaki adresten öğrenip ekonomik alış veriş yapabilirsiniz.

Zebra Pilot Kalem Dx 07 Modeli

SON YAZILAR
Yerel SEO Nedir ve Nasıl Yapılır?

Mürekkep lekesi nasıl çıkar

Sakarya Web Sitesi Tasarımı Ve Seo Danışmanlığı Hizmetleri

Mürekkep lekesi nasıl çıkar

En iyi eticaret sitesi hangisi ?

Mürekkep lekesi nasıl çıkar