Sakarya Web Sitesi Tasarımı Ve Seo Danışmanlığı Hizmetleri

Sakarya Web Sitesi Tasarımı Ve Seo Danışmanlığı Hizmetleri

Tecrübe ve Deneyimimizi Paylaşıyoruz 

Sakarya web tasarımı ve seo hizmetleri veren firmamız FXY Bilgi Teknolojileri ve Dijital Pazarlama Ltd. Şti firmamız Sakarya Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi ( Sakarya Üniversitesi TEKNOKENT ) bünyesinde faaliyet gösteren '' Dijital Medya Pazarlama '' ajansıdır.

Web sitesi fiyatları neye göre değişir ?

Profestonel bir web sitesi fiyatı , yada ekonomik bir web sitesi fiyatı neye göre değişiyor ? Öncelikle müşterilerimizi dinliyoruz. Hedef kitle analizi yaptıktan sonra bu kitleye müşterilerimiz hangi ürün yada hizmeti satmak istiyor , bunu belirliyoruz. Tüm bunları belirledikten sonra müşterimizin ihtiyacı ortaya çıkmış oluyor. Bir eticaret sayfası mı , online ürünlerin satılacağı online bir site mi? Yada ürünlerin ve teknik özelliklerin ürün resimleri ile bulunduğu bir web sitesi tasarımı mı ? Bunların haricinde tek sayfadan oluşan bir tanıtım web sitesi mi ? 

Müşterilerimizin beklenti ve gereksinimlerini belirledikten sonra , onlara en iyi hizmeti vermek için , en iyi web sitesi tasarımını sunuyoruz. Burada bir web sitesi tasarımı için ne yapmak gerekli olduğu ile alakalı yol haritamızı çiziyoruz , bu işle alakalı hangi personellerimiz görev alacak bunu belirliyoruz.

Web sitesi fiyatlandırması yaparken dikkat ettiğimiz hususlar şöyledir ;

-Web sitesi tasarımı yapacak web tasarımı personeli sayısının belirlenmesi

-Web sitesi yazılım ve kodlama programlaması yapılacaksa bu personelin ve sayısının belirlenmesi

-Site içeriği ve ürünlerin web sitesine girişi için bizim personelimiz çalışacaksa bu personelin ve sayısının belirlenmesi

- Web sitesi tasarımı yada seo danışmanlığı için web sitesine ayrılacak süre 

Tüm bu başlıklar web sitesi tasarımı malliyetleri etkilemektedir ve web sitesi fiyatları belirlenirken baş rol oynamaktadır.

Adam ve gün başı hesaplanan maaliyetler üzerinden ufak kar marjları konarak müşterilere fiyat verilir.

 

Seo Danışmanlığı Fiyatlandırması ( Search Engine Optimization )

Sakarya başta olmak üzere tüm illerde seo danışmanlığı hizmetleri gerçekleştirmekteyiz. Seo Hizmetleri ve danışmanlığı fiyatları firmaya , sektöre, anahtar kelimelere değişiklik göstermektedir. 

Öncelikle seo hizmetleri vereceğimiz firmanın mevcut sitesine ekspertiz işlemleri gerçekleştiririz. Mevcut inter sitesi üzerinden teknik ve fiziksel eksiklikleri çıkartır , müşterimiz ile paylaşırız. Sonra firmanın sektördeki ve google ana sayfası üzerinde çıkan rakiplerini analiz eder, rakiplerinin seo durumlarını müşterimize raporlarız. 

Sonraki aşamada bu rakiplerle öncekikle ana sayfada çıkmak , sonrasında da geçmek için gerekli yapılması gerekenleri belirler ve bu gereksinimler üzerinden fiyat teklifi oluştururuz.

Ücretsiz seo ve site analizi için aşağıdaki linklerden bize ulaşabilirsiniz 

http://www.fxy.com.tr/iletisim

 

Hizmetlerimize Kısa Yoldan Ulaşabilirsiniz 

Web Sitesi Tasarımı 

E-Ticaret Sistemleri

Dijital Medya Pazarlama

Google Seo Optimizasyon 

Alan Adı Tescili

Yazılım Programlama