Yurt Bulmak Çok Kolay

Yurt Bulmak Çok Kolay

Bir tık ile kolayca öğrenci yurdu bulun.
Artık üniversite mezunu olmak , lise mezunu olmak ile eşdeğer oldu. Yıllarca hayallerini kurup hazırlandığımız üniversite sınav sonuçları açıklandı ve üniversiteyi kazanan öğrencilerin yanı sıra velileri kendileri için en uygun öğrenci yurdunu araştırmaya başladı.
 
Yurtlar bir tık ötede
Öğrenci yurdu bulma işlemini kolaylaştıran yurtlarburada.com sitesi ile yurt bulma çilesi ortadan kalkmış oldu. Özel öğrenci yurdu arayan veli ve öğrenciler oturdukları yerden sadece bir mause hareketi ile kolayca barınacak bir öğrenci yurdu bulabiliyorlar. Yurtlar ile iletişime rahat bir şekilde geçerek yurt fiyatları, özel öğrenci yurdunun barınma özellikleri, yurt telefonları, öğrenci yurdu adresleri, öğrenci yurdunun fotoğraf ve videoları, öğrenciler ile yapılmış röportajlar, yurtlar il iletişimde bulanacağınız özel whatsapp hatları ve daha fazlası yurtlarburada.com sitesinde. İsterseniz yurt detay sayfalarında bulunan ''yurt fiyatları'' sekmesini tıklayarak öğrenci yurdu ile kolay bir şekilde iletişime geçerek barınma fiyatları hakkında bilgileri kolayca alabilirsiniz.
 
Yurt Fiyatları
Yurtlarburada sitesi üzerinde genelde yurtlar fiyatlarını yazmıyorlar. Bunun nedeni yurt fiyatlarının her yurda ve özelliklerine göre değişmesi. Özel yurtlar sundukları hizmet ve avantajlara göre fiyatları değişmekle beraber, bazen her şey dahil fiyatlarını söylediklerinde, diğer yurtlarda sadece barınma hizmeti veren yerlere göre fiyatları çok çok pahalıymış imajı verebildiği için , yurtlar genelde onlar ile telefon üzerinden iletişim kurmanızı, yurdu görüp, hizmetler hakkında bir fikir edindikten sonra yurt fiyatlarını karşılaştırmanızı istiyorlar. Bu yüzden telefonla yada internet sitelerinde yurt oda fiyatları hakkında net bilgi bulabilmeniz zorlaşıyor.
 
Ankara Yurt Fiyatları
Ankara'da özel öğrenci yurtları fiyatları ortalama olarak 3 Kişilik odalarda yurdun konumuna göre 50.000 TL -70.000 TL arasında değişmekle birlikte, oda da banyo ve tuvalet imkanı yanı sıra sabah ve akşam yemekleri tercihleri Ankara'da üniversite okuyacak öğrencilere sunulmaktadır.
 
İstanbul Yurt Fiyatları
İstanbul Üniversiteleri , İstanbul'un çeşitli semtlerine dağılmış vaziyette ve birbirlerine ulaşım ağları ile bağlanmış durumdadırlar. İstanbul'da çok yakın mesafeler bile bazen saatler sürmektedir. Metrobüs güzergahı üzerinde kalcağınız bir özel yurt, size İstanbul'un her yerine ulaşma imkanı verirken İstanbul Yurt Fiyatları 2 Kişilik Odalar için 40.000 TL - 65.000 TL arasında değişmektedir. Yemek ücretleri bu fiyatlara dahil değildir.
 
Samsun Yurt Fiyatları
Samsun Kız Yurdu ve erkek yurtları Samsun ilkadım ve Atakum ilçelerinde genellikle hizmet vermektedirler. Samsun'da 1 kişilik odalar herşey dahil aylık 4500 TL fiyatlarla satılırken, ortak kullanım banyo tuvalet , yemek ücrete dahil değil fiyat ücreti Samsun için 1 kişilik oda fiyatı 1900 TL - 2500 TL arasında değişmektedir. Samsun kız yurtları , yurtlarburada.com sayfası üzerinde sms ile fiyat öğrenme hizmeti sunmaktadır. Samsun yurt fiyatları hakkında yazdığımız blog yazısını okuyabilirsiniz. 
 
Tüm üniversitelere kolay ulaşım imkanı ile yayınlanan en iyi öğrenci yurtları hangisi? sorusuna cevap veren yurt rehberi sitesi yurtlar burada.com sitesinde yurtlar ve fiyatlar hakkında kolayca bilgi alabileceğiniz kullanıcı panelleri üzerinden yurtlar hakkında bilgiler edinebilirsiniz.