Blog

en son haberlerimizle kendinizi geliştirin
Öğrencilerin Problemlerine Global Çözüm
13 Şubat
Öğrencilerin Problemlerine Global Çözüm

All For Students is ready !

Üniversite hayatı yaşayan öğrencilerin sorunları nerede olursa aynıdır. Kalacak yer problemi, yeme - içme problemi, üniversite etrafında. ekonomik olarak eğleneceği, harçlıklarını ay sonuna kadar yetirebilecekleri eğlence şekilleri ve mekanları, öğrenci dostu cafe ve restorantlar. Bu problemlere çözüm üretmek için kurduğumuz global platformumuz ''www.allforstudents.com'' yapılanmaya devam ediyor. 

USA ( Amerika Birleşik Devletleri ) San Fransisco Silikon vadisi bölgesinde şirket kurulumlarını gerçekleştirdik ve çalışmalara başladık. Öncelikle alan adımız olan ''allforstudents'' ismini uzun süren pazarlıklar sonucunda sonuçlandırarak iyi bir ücret karşılığında aldık ve projelendirmeye başladık. 

Öncelikle kalacak yerle hakkında data girişleri yaptık. '' Dorminitory, hostels, student accommodation '' hakkında bilgi ve içerikleri girmeye başladık.

Tunus , Cezair, Fas ve Hindistandan gelen ekipler ile bu içerikleri girdik ve siteyi yayına verdik. 

Yurt dışında öğrencilere yönelik bir çok konaklama şekli bulunmaktadır. Bizim Türkiye 'de karşılığı olan öğrenci yurtları ''Dorms'' çok fazla yaygın olmamak ile birlikte sayıları az olsa da rağbet gören yerlerdir. Özellikle Amerika'da insanlar , evlerinin odalarını öğrencilere kiraya vererek hem kendilerine gelir geirecek bir kaynak oluşturmakta, hemde boş odalarını değerlendirmektedirler. Bunların haricinde , kendileri ev tutup oda paylaşımı yapan öğrenciler de bulunmaktadır. Bu tür konaklama tiplerinde genelde insanlar evi tutan kişiye aylık ödemelerini yaptıkları için , evi tutan kişi böylelikle kendi kirasını bedavaya getirirken , aynı zamanda para da kazanmış olmaktadır. 

Corona virüs pandemi salgını nedeniyle projemize biraz ara vermiş olsakta, ilerleyen günlerde bu projeye hız vererek , www.allforstudents.com adresini , global de öğrencilerin kullandığı bir forum haline getirmeyi planlıyoruz. 

https://www.allforstudents.com/

SON YAZILAR
Yerel SEO Nedir ve Nasıl Yapılır?

Dünya'nın neresine giderseniz gidin, eğitim bilgil

Sakarya Web Sitesi Tasarımı Ve Seo Danışmanlığı Hizmetleri

Dünya'nın neresine giderseniz gidin, eğitim bilgil

En iyi eticaret sitesi hangisi ?

Dünya'nın neresine giderseniz gidin, eğitim bilgil