Blog

en son haberlerimizle kendinizi geliştirin
En iyi eticaret sitesi hangisi ?
30
En iyi eticaret sitesi hangisi ?

En iyi eticaret paketleri 

İnternette ürün yada hizmet satışları artık çok kolay. Bir eticaret sayfasına bugün çok kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz, hemde çok uygun fiyatlar ile. Ama işin püf noktası en iyi eticaret online satış paketini almak değil, geri destek hizmetini almaktır.

Biz Fxy Bilgi Teknolojileri Ve Dijital Medya Pazarlama ofisi olarak Sakarya'da İdeasoft Eticaret sistemleri satışını ve geri destek hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca Ticimax Eticaret sistemlerini satış ve desteğini de gerçekleştirmekteyiz.

Yukarıda da belirttiğim gibi eticaret sisteminin ödemesi gerçekleştirip, alan adını belirledikten hemen 10 dk sonrasına kadar web sayfanız yayında olacaktır. Esasında süreç bundan hemen sonra başlayacaktır. 

Bu nokta İdeasoft ve Ticimax Eticaret sistemleri telefon ile ve size online destek sistemi üzerinden yardımcı olmaktadırlar. Bu hizmetlerin çoğunluğu ücretsiz destek ve hizmetlerdir. Eğer sitenize bir ürün entegrasyon modülü ekleyecekseniz yada özel istekleriniz olacaksa , sizden ekstra ücretler istenebilir.

Eğer bir muhasebe programınız varsa , ürün stok ve ücretlerini eticaret siteniz ile haberleştirerek kolay bir şekilde yönetebilirsiniz. Böylelikle ürün satışı ve siparişlerde sorun yaşamıyor olursunuz.

 

Detaylı Bilgiler için 

Sakarya Eticaret Paketleri 

 

SON YAZILAR
Yerel SEO Nedir ve Nasıl Yapılır?

Bir çok eticaret sistemi satışı ve kiralaması yapı

Sakarya Web Sitesi Tasarımı Ve Seo Danışmanlığı Hizmetleri

Bir çok eticaret sistemi satışı ve kiralaması yapı

En iyi eticaret sitesi hangisi ?

Bir çok eticaret sistemi satışı ve kiralaması yapı